SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - VEDOUCÍ - Žďár n.S.

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - VEDOUCÍ - Žďár n.S. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Vedoucí služby: řízení služby (vedení týmu, tvorba metodik, organizace poskytovaných služeb, zabezpečení provozních záležitostí)
Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou
Nástup: červen 2018, popř. dle domluvy
Nabízíme:
- pracovní poměr na plný či částečný úvazek,
- zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci,
- možnost podílet se na rozvoji služby,
- odborné vzdělávání,
- práci pod supervizí a odborným vedením,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (VŠ, VOŠ),
- orientaci v oblasti sociálních služeb a sociálně - právní ochrany dětí,
- předpoklady pro terénní práci s rodinami v nepříznivé životní situaci,
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič/ka),
- trestní bezúhonnost.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis, motivační dopis, na pozici Vedoucí koncepci řízení a rozvoje služby v následujících třech letech (max. dvě strany A4) na adresu Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email katerina.svobodova@zdar.charita.cz do 14. 5. 2018.
BLIŽŠÍ INFORMACE: Kateřina Svobodová, vedoucí Sociálně aktivizační služby, mob.: 735 726 858, e-mail: katerina.svobodova@zdar.charita.cz
Volné místo sociální pracovník/pracovnice - vedoucí - žďár n.s. pro lokalitu Žďár nad Sázavou.