Financial controller

  • Šumperk

Pracovní místo ( Financial controller ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
• příprava finančních výkazů a podkladů pro vedení společnosti;
• příprava plánu, kalkulací;
• analýza hospodaření společnosti a jejích nákladových středisek;
• ad hoc analýzy ekonomických ukazatelů;
• práce na tvorbě metodiky v oblasti financí a controllingu;
• komunikace a kooperace s ostatními odděleními společnosti.

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání – ekonomický směr výhodou;
• znalost a orientace v účetních výkazech;
• znalost MS Excel (pokročilé funkce, KT);
• znalost Microsoft Access výhodou;
• znalost programování ve VBA výhodou;
• analytické uvažování;
• schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
• řidičské oprávnění pro skupinu B;
• pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
• zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti;
• podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice);

Kontakt:
• Ing. Mgr. Renata Kleštincová, vedoucí personálního a mzdového oddělení;
e-mail: renata.klestincova@nemocnicesumperk.cz, tel: 607 925 724.
Volné místo financial controller pro lokalitu Šumperk.