TECHNIK/CHEMIK/EKOLOG

  • Benešov nad Ploučnicí

Pracovní místo ( TECHNIK/CHEMIK/EKOLOG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Děčínská č.p. 32, 407 22 Benešov nad Ploučnicí

Co Vás čeká na obsazované pozici?
• Činnosti v oblasti životního prostředí dle platné legislativy.
• Vedení kompletní agendy odpadového a vodního hospodářství, emisí, chemických látek a směsí.
• Chemické rozbory a analýzy niklovací linky a odpadních vod.
• Administrace výrobně- provozních dokumentů.
• Odpovědnost za vykonávané činnosti.

Jaké znalosti a vlastnosti byste měli mít?
• SŠ vzdělání (technického nebo chemického směru)
• 2 roky praxe na obdobné pozici
• MS Office (Word, Excel, Outlook)
• Odpovědnost, samostatnost, pečlivost, loajalita
• Technické myšlení

Co Vám můžeme nabídnout?
• Zázemí stabilní společnosti se silnou tradicí, přátelským kolektivem a pracovním prostředím.
• Ohodnocení: 20.000,- až 30.000,- Kč (dle zkušeností a praxe).

BENEFITY:
• Roční odměna (v r. 2016 a 2017 vyplaceno 25.000,- Kč na zaměstnance)
• Věrnostní odměny, odměny za pracovní/životní výročí
• 2 dny dovolené navíc
• Pensijní připojištění
• Zvýhodněné zaměstnanecké půjčky, příspěvky na dětské tábory
• Závodní stravování

• Pracovní doba: ranní (40 hod./týdně).
• Místo pracoviště: Benešov nad Ploučnicí.
• Možnost nástupu: 1. 8. 2018

V případě, že se Vám nabízená pracovní pozice líbí, neváhejte a zašlete nám životopis.
Ilona Vázlerová, e-mail: vazlerova@interkov.cz
Volné místo technik/chemik/ekolog pro lokalitu Benešov nad Ploučnicí.