Compass Group Czech Republic s.r.o. Expedient/ka - pracovník výdeje

Expedient/ka - pracovník výdeje

Odeslat

Pracovní náplň
z: 27.4.2018; a: 7.9.2018; náplň práce: zaměstnanec provádí přípravu jídelny pro výdej hlavních jídel, její dekoraci (čistotu a úklid jídelny, příprava a výdej hlavních jídel, provádí včasnou přípravu prací pro výrobu ve stravovacím provozu; požadavky: loajálnost vůči firmě, příjemné vystupování, komunikace s hosty, chuť učit se novým věcem, komunikace s hosty, chuť učit se novým věcem, spolehlivost, čestnost, pracovitost, samostatnost, optimistický přístup; pracovní doba: PO - NE 6:00 - 18:00 hodin nebo 18:00 - 6:00 hodin - 12-ti hdinový pracovní úvazek - dlouhý/krátký týden; v případě zájmu kontaktujte p. Žurovcovou
Volné místo expedient/ka - pracovník výdeje pro lokalitu Frenštát pod Radhoštěm.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Expedient/ka - pracovník výdeje

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Pozici nabízí: Compass Group Czech Republic s.r.o.
Ulice: Kopanská 1713
Město: Frenštát pod Radhoštěm
PSČ: 744 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renáta Žurovcová
E-mail: renata.zurovcova@compass-group.cz
Telefon: +420 731 438 067

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Compass Group Czech Republic, s.r.o.