ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU A STROJNÍK NA STAVEBNÍCH STROJÍCH

Pracovní místo ( ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU A STROJNÍK NA STAVEBNÍCH STROJÍCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz, strojnický průkaz k ovládání kolových a pásových bagrů.
Hlásit se e-mailem.
Volné místo řidič nákladního automobilu a strojník na stavebních strojích pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Lesní dělník - těžař, práce s motorovou pilou Místo výkonu práce: okres Děčín (Počátek místa výkonu práce Velký Šenov) Požadavky: Praxe v těžbě dřeva. Řidičský průkaz sk. B; T - výhodou. Náplň práce: - těžba dřeva, prořezávky, práce s JMP Nabízíme zvláštní prémie. Kontakt: Marek Klofáč, ...
Marek Klofáč Velký Šenov, Inzerováno včera

Dělník v lese Místo počátku výkonu práce: Dolní Habartice č.p. 128, 405 02 Děčín 2 Požadujeme zkušenosti s prací s motorovou pilou, křovinořezem, zručnost, řidičský průkaz skupiny B, ale je i možnost zaškolení. Kontakt: Lea Maťátková, tel. 777 830 404, ...
Maťátko, s.r.o. Dolní Habartice, Inzerováno včera

montážní dělník místo výkonu práce: dle zakázek celá ČR a Slovensko. V 80% každodenní návrat ze zakázek domů, ve 20 % dále, s přespáním. Hradíme ubytování, diety cestu. Jednosměnný provoz, v některých případek dle zakázky i noční směna. Rozpětí pracovní doby od ...
OGB s.r.o. Velemín, Inzerováno včera