SEŘIZOVAČI - SKŘÍPOV

  • Skřípov

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČI - SKŘÍPOV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Osobní kontakt POUZE po tel. domluvě paní Škrabalová tel.: 583 037 124 (v době 8:00-16:00 hod.). NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ.
Požadujeme:
- SOU/SŠ technického směru
- 2 roky praxe
- Uživatelská znalost PC
- Komunikativnost, pečlivost, samostatnost
- Ochota učit se nové věci
Náplň práce:
- Výměna nástrojů, přípravků a pomůcek ve strojích včetně instalace, seřízení a spuštění pomocných zařízení (mechanická ruka, robot, dopravník, mlýnek apod.)
- Seřizování výrobních, montážních a pomocných zařízení
- Příprava a ověření prvních kusů při uvolňování výrobní dávky
- Evidence zahájení a ukončení výroby v IS Helios (dle podkladů výrobního příkazu)
- Důsledně provádět odkládání a evidenci prvních kusů, provádět značení způsobilosti nástrojů, přípravků a pomůcek (tzv. semafor)
- Zpracování požadavků na opravu nástrojů, přípravků a pomůcek v IS Helios (prostřednictvím výrobního příkazu).
- Samostatné provádění údržby a očisty strojů a zařízení dle návodu na údržbu včetně provádění záznamu o jejich realizaci
- Optimalizovat technologický proces dle aktuálních podmínek zpracování výrobní dávky, případně zdokumentovat v záznamových listech výrobního příkazu
- Spolupracovat, případně samostatně realizovat vzorkování nových forem včetně technické dokumentace (průvodka vzorkování, technická norma atd.)
- Obsluha VZV
- Obsluha zvedacích zařízení (jeřáb)
- Samostatné provádění běžné údržby a očisty strojů (sušičky, drtiče, nasávačky, montážních zařízení apod.)