Sociální pracovník pro Dům sv. Petra pro muže v Záblatí

  • Záblatí

Pracovní místo ( Sociální pracovník pro Dům sv. Petra pro muže v Záblatí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
-VOŠ sociální praxe v azylovém zařízení výhodou
-bezúhonnost (čistý rejstřík trestů)
-znalost práce na PC
-přehled v oblasti poskytování sociálních služeb a v systému státní sociální podpory
-manuální zručnost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita
-předpoklady k odpoledním směnám
-řidičský průkaz skupiny „B“ (aktivní řidič)
-ČID není překážkou
-požadujeme reference popř. kontakty na předchozí zaměstnavatele
Uchazeči splňující podmínky výběrového řízení budou pozváni dne 28. května 2018 k ústnímu pohovoru. Dům sv. Petra pro muže v Záblatí, Záblatí 38 (objekt fary). Strukturované životopisy zasílejte do 25. 5. 2018 na e-mailovou adresu kontaktní osoby nebo poštou na adresu azylového domu: Dům sv. Petra pro muže v Záblatí, č. p. 38, 384 33 Záblatí.
Všichni uchazeči budou do 2 dnů vyrozuměni o výsledku výběrového řízení prostřednictvím e-mailu.
Pracovní podmínky: Pracovní pozice sociální pracovník
- Pracovní úvazek HPP 1,0 – dvousměnný provoz
- Místo výkonu práce Dům sv. Petra pro muže v Záblatí
- Mzdové podmínky 21 800,00 Kč s dofinancováním MPSV
- Nabízíme profesní vzdělávání, 5 týdnů dovolené, osobní ohodnocení
- Nástup od 1. 6. 2018, případně dle dohody
Po předchozí domluvě možnost prohlídky zařízení a seznámení se s provozem azylového domu.
Kontakt: Bc. Pavel Pešek (vedoucí služby) – tel. 732 140 224, 388 310 979; vedouci.azyl.zablati@charitaprachatice.cz FCH Prachatice si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči/ky nenaplní očekávání organizace.
Volné místo sociální pracovník pro dům sv. petra