Laborantka pro potravinářskou laboratoř

  • Soběslav

Pracovní místo ( Laborantka pro potravinářskou laboratoř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- spolupráce při řízení a kontrole kvality potravinářských výrobků dle HACCP, BRC, BIO
- spolupráce při vývoji nových výrobků
- práce s laboratorními přístroji
- komunikace s výrobou
Požadujeme:
- SŠ vzdělání odborného zaměření
- znalost mikrobiologických rozborů
- zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 rok
- znalost norem a systémů HACCP, BIO, BR výhodou
- znalost kapalinové chromatografie výhodou
- samostatnost, odpovědnost, schopnost práce v týmu
Nabízíme:
- perspektivní a zajímavé zaměstnání ve stabilní potravinářské společnosti s více než 25-ti letou historií
- dobré finanční ohodnocení
- stravenky
- práce v příjemném kolektivu
Pracoviště: Soběslav (Jihočeský kraj)
Nástup: dohodou
Pracovní úvazek: HPP
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Kontakt: emailem (kartakova@goldim.cz)
Volné místo laborantka pro potravinářskou laboratoř pro lokalitu Soběslav.