Autoelektrikáři

Pracovní místo ( Autoelektrikáři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
NÁPLŇ PRÁCE: opravy a montáže vozidel
NABÍZÍME: PP na dobu určitou, příspěvek na stravu, příspěvek na ubytování
KONTAKT: telefonicky
Volné místo autoelektrikáři pro lokalitu Polička.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Autoelektrikář/ka Místo výkonu práce Pardubice Nástup možný IHNED. Náplň práce: - diagnostické opravy a servis vozů Požadavky: - vyučení v oboru autoelektrikář/autotronik - spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup - řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: - zázemí silné ...
Autocentrum BARTH a.s. Pardubice, Inzerováno před 6 dny

AUTOELEKTRIKÁŘI Osobní kontakt po telefonické domluvě s personálním oddělením tel.: 582 320 210, 582 320 266 nebo 606 738 652, ftl@ftl.cz. Přijmeme autoelektrikáře/ku pro nákladní vozidla a autobusy. Požadujeme: vyučení v oboru (automechanik, autoelektrikář), ...
FTL - First Transport Lines, a.s. Prostějov, Inzerováno před 6 dny

automechanik/autoelektrikář Pracoviště: Václava Bzeneckého 1391/3, 697 01 Kyjov. Požadujeme: znalost v oboru vozidel, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, flexibilita. Kontakt na tel. 777 111 171, na mail: info@autoparkkyjov.cz Volné místo automechanik/autoelektrikář pro ...
Autopark Kyjov s.r.o. Kyjov, Inzerováno před 7 dny