Autoelektrikáři

Pracovní místo ( Autoelektrikáři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
NÁPLŇ PRÁCE: opravy a montáže vozidel
NABÍZÍME: PP na dobu určitou, příspěvek na stravu, příspěvek na ubytování
KONTAKT: telefonicky
Volné místo autoelektrikáři pro lokalitu Polička.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Autoelektrikář, autotronik Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 350/31, Olomouc. Požadavky: řidičský průkaz min. sk. B (další skupiny výhodou), praxe v oboru, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, loajalita, aktivní přístup. Nabízíme: dlouhodobou ...
NISCAR Olomouc, s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Autoelektrikář - diagnostik Pracoviště: Brněnská č.p. 412/59, Olomouc. Požadováno: - diagnostické a autoelektrikářské práce - testování motorů, elektriky a dalších systémů - zodpovědnost za diagnostiku závad - aktivní komunikace - samostatná práce Své životopisy zasílejte ...
AUTOKOMPLEX Matějka s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Autoelektrikář, elektromechanik Vyhláška 50/78 Sb. § 6 po domluvě možné i § 5. Orientace v elektrotechnických výkresech. Pracovní doba od 6-14.30 hodin s možností osobní úpravy pracovní doby. Nabízime: příspěvek na stravu. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Volné místo ...
STROJÍRNA NOVOTNÝ s.r.o. Hrabová, Inzerováno před 2 dny