Automechanik

Pracovní místo ( Automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
NÁPLŇ PRÁCE: opravy a montáže vozidel
NABÍZÍME: PP na dobu určitou, příspěvek na stravu, příspěvek na ubytování
KONTAKT: telefonicky
Volné místo automechanik pro lokalitu Polička.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanik značkového servisu Nabízíme zajímavé uplatnění ve značkovém servisu, 5 týdnů dovolené, odměnu dle praxe a výkonu, stravenky v hodnotě 100 Kč, odborná školení a vzdělávání a další. Požadujeme zájem o obor, orientaci na výsledek a kvalitu. Volné místo automechanik ...
ADJ.CZ, spol. s r.o. Jihlava, Inzerováno před 3 dny

Automechanik POŽADAVKY: praxe min. 1 rok, ŘP sk. B NABÍZÍME: příspěvek na obědy, příspěvek na dopravu, penzijní pojištění KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem Volné místo automechanik pro lokalitu Svitavy.
MOBILSERVIS s.r.o. Svitavy, Inzerováno před 3 dny

Řidič - mechanik místo výkonu práce : Bruntál ŘP sk. C + E, profesní průkaz, vyučení v oboru automechanik, pouze noční směny + pohotovost. Hlásit se na tel. č. 607 602 321 Z : 14.3.2018 Volné místo řidič - mechanik pro lokalitu Bruntál.
Michal Vrážel Bruntál, Inzerováno před 4 dny