Automechanik

Pracovní místo ( Automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
NÁPLŇ PRÁCE: opravy a montáže vozidel
NABÍZÍME: PP na dobu určitou, příspěvek na stravu, příspěvek na ubytování
KONTAKT: telefonicky
Volné místo automechanik pro lokalitu Polička.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanik/automechanička Místo výkonu práce Pardubice - Rosice. Požadujeme: SOU v oboru automechanik praxe v autorizovaném servisu výhodou velmi dobré komunikační a organizační schopnosti znalost práce s PC pečlivost a loajalita řidičské oprávnění sk. ...
AUTO DRYML a.s. Pardubice, Inzerováno před 5 dny

Automechanik/automechanička Místo výkonu práce Pardubice. Požadujeme: Vyučení v oboru automechanik, diagnostik, řidičský průkaz sk.B, aktivní člověk s pozitivním přístupem k práci, pečlivost, spolehlivost. Zaměstnanecké výhody: finanční ohodnocení závislé na výkonu + ...
Petr Habětínek Pardubice, Inzerováno před 5 dny

Automechanik osobních a nákladních vozidel Pracoviště: Areál firmy Minitrans - V Zahrádkách 1, Lutín. Místo je vhodné i pro absolventy. Mzda 175,- až 200,- Kč/hod nebo 28 000 - 32 000,- Požadavky: - vyučení v oboru, praxe výhodou, řidičský průkaz sk. B, C + E výhodou, svářečský průkaz ...
Martin Mačák transport & spedice s.r.o. Lutín, Inzerováno před 5 dny