Qanto Services s.r.o.

Prodavač/ka, pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Drahý růžek 108, Hlinsko
NÁPLŇ PRÁCE: prodej a doplňování zboží, zodpovědnost za svěřený úsek
POŽADAVKY: praxe výhodou, příjemné a vstřícné vystupování, ochotu pracovat v kolektivu
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní benefity - osobní bankovní účet bez poplatků, atraktivní ceny služeb mobilního operátora, slevy na produkty dodavatelů elektrické energie a plynu, příspěvek na obědy
První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.
Volné místo prodavač/ka, pokladní pro lokalitu Hlinsko.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/ka, pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Qanto Services s.r.o.
Ulice: Drahý růžek 108
Město: Hlinsko
PSČ: 539 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milena Kliková
E-mail: klikova.milena@qanto.cz
Telefon: +420 604 693 319

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Qanto Services s.r.o.