Manažer/ka pobočky

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Manažer/ka pobočky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Žižkova č.p. 3401/74, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: vedení a rozvoj silného pobočkového týmu, péče o klíčové zákazníky, aktivní podpora prodeje, plnění stanovených prodejních cílů.
Požadujeme: VŠ/SŠ, vhodné i pro absolventy VŠ s kratší praxí, prokazatelná zkušenost s obch. činností, komunikativnost, kreativita, spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti, znalost problematiky hutních materiálů.
Nabízíme: mzdu 25 000 - 50 000,- Kč., stravenky 100,-Kč/den, dovolená 5 týdnů, příspěvek na pojištění zodpovědnosti, mobilní telefon, nástup ihned.
Kontakt: zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.
Volné místo manažer/ka pobočky pro lokalitu Ústí nad Labem.