zástup vedoucí prodavač/ka, maso-uzeniny

  • Šlapanice

Pracovní místo ( zástup vedoucí prodavač/ka, maso-uzeniny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Požadujeme: spolehlivost, aktivní přístup k práci, pro-zákaznická orientace, příjemné vystupování. Zkušenosti v prodeji. Základy práce s PC. Nabízíme:zaškolení na našich prodejnách, perspektivní zaměstnání, stravenky, dobré platové podmínky, náborový příspěvek 10 000 Kč. Nástup srpen 2018.
Místo výkonu práce: Šlapanice, Brněnská ul., prodejna CHODURA v Penny Marketu
Volné místo zástup vedoucí prodavač/ka, maso-uzeniny pro lokalitu Šlapanice.