VÝZKUMNĚ-VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK, KONSTRUKTÉR-PROJEKTANT

  • Liberec

Pracovní místo ( VÝZKUMNĚ-VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK, KONSTRUKTÉR-PROJEKTANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- VŠ technického směru
- znalost práce s CAD/CAM systémy
- vysoké pracovní nasazení
- kreativní a technické myšlení
- flexibilitu, samostatnost a vlastní iniciativu
Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci ve zcela novém moderním pracovním prostředí
- prostor pro Vaše nápady a iniciativu
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost osobního i profesního růstu
- sociální výhody
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis na adresu našeho personálního oddělení:
VÚTS, a.s.
Svárovská 619
Liberec XI-Růžodol I
460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Milan Holubec
Tel.: 485 302 483
E-mail: milan.holubec@vuts.cz
Volné místo výzkumně-vývojový pracovník, konstruktér-projektant pro lokalitu Liberec.