PAMÁTKÁŘ

  • Liberec

Pracovní místo ( PAMÁTKÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Národní památkový ústav, ÚOP v Liberci, přijme památkáře se zaměřením na dokumentaci a evidenci nemovitých kulturních památek (zástup za mateřskou dovolenou - pracovní poměr na dobu určitou).
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v oboru dějin umění, památkové péče, architektury
- zkušenosti s dokumentací historických staveb
- tvůrčí, koncepční, komunikační a organizační schopnosti
- dobrá znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost jednoho světového jazyka
- občanská a trestní bezúhonnost
- pozice obnáší kombinaci práce v terénu a v kanceláři
Výhodou je:
- praxe v oboru
- schopnost práce v softwarech pro úpravu fotografií Zoner, Photoshop
- zkušenosti s prací v elektronických databázích
- znalost regionu
Dále uchazeč předloží:
- strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi, odborných znalostech, případně i soupis publikační činnosti
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší třech měsíců
- ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
Nabízíme:
- stabilitu státní příspěvkové organizace
- platové zařazení dle platných předpisů pro příspěvkovou sféru (11. platová třída - od 19730 Kč, dle započitatelné praxe)
- jednosměnný provoz
- nástup od 1. 6. 2018
- pružnou pracovní dobu
- zajímavou práci v kulturní sféře
- benefity ve formě stravovacích poukazů
- 5 týdnů dovolené
Další informace na e- mailu: ouhrabka.martin@npu.cz, tel. 602 104 797
Předpokládaný termín nástupu: červen 2018
Předpokládaný termín výběrového řízení: během měsíce května
Písemné nabídky zasílejte na adresu:
Národní památkový ústav, ÚOP v Liberci (kontaktní osoba Mgr. Martin Ouhra