PROGRAMÁTOR PLC

  • Liberec

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR PLC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- programování strojních celků určených pro automatizaci procesů
- využívání systému PLC Siemens, CCDESYS
- oživení stroje, testování
- tvorba programu PLC
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v programování strojů určených pro automatizaci procesů - min 2 roky
- znalost PLC Siemens a CCDESYS
- vyhlášku 50/1978 min. paragrafu 6 nebo vyšší
- znalost bezpečnosti elektrických zařízení (znalost PL a jejich ověření - např. Sistema) výhodou
- AJ výhodou
- samostatnost a zodpovědnost
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup možný ihned
- 5 týdnů dovolené
- bonusy/prémie, mobilní telefon, volná pracovní doba, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, stravenky, masáže
- nestereotypní práce v přátelském kolektivu malé firmy
- možnost kariérního postupu, možnost realizace vlastních nápadů
Kontakt: radka.kroutilova@machinebuilding.cz, +420 608 850 224
Volné místo programátor plc pro lokalitu Liberec.