PROGRAMÁTOR SW APLIKACÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR SW APLIKACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- programování NET, MySQL - aplikací a databází
- testování vytvořených aplikací
- péče o bezpečnost elektrických zařízení
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v programování NET, My SQL - min 3 roky
- znalost bezpečnosti elektrických zařízení
- znalost webových aplikací výhodou
- znalost vývoje SW jednoúčelové elektroniky C, Linux
- AJ výhodou
- samostatnost a zodpovědnost
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup možný ihned
- 5 týdnů dovolené
- bonusy/prémie, mobilní telefon, volná pracovní doba, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, stravenky, masáže
- nestereotypní práce v přátelském kolektivu malé firmy
- možnost kariérního postupu, možnost realizace vlastních nápadů
Kontakt: radka.kroutilova@machinebuilding.cz, +420 608 850 224
Volné místo programátor sw aplikací pro lokalitu Liberec.