zedník, dlaždič

Pracovní místo ( zedník, dlaždič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce Litoměřice a okolí. Vyučen v oboru. První kontakt zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo zedník, dlaždič pro lokalitu Litoměřice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

ZEDNÍK ZEDNÍK POŽADUJEME : - praxe v oboru min. 5 let, časovou flexibilitu, spolehlivost, ŘP sk. B výhodou NABÍZÍME: - pracovní poměr na dobu určitou, následně s prodloužením - odpovídající mzdové ohodnocení HLÁSIT SE: Drožová Kateřina, tel.: 476440717 ...
HERKUL a.s. Obrnice, Inzerováno před 2 dny

ZEDNÍK ZEDNÍK POŽADUJEME: - řidičský průkaz sk. B - zdravotní způsobilost pro práci ve výškách - zručnost na drovné stavební práce HLÁSIT SE: Maříková Zuzana, tel.: 725789311, e-mail: marikova@fireclay.eu, osobně po telefonické domluvě. Volné místo zedník ...
FIRECLAY, spol. s r.o. Litvínov, Inzerováno před 2 dny

Zedník, přidavač Místo výkonu práce: středočeský kraj s místem odjezdu z Nového Strašecí Požadavky: ŘP sk. B, základy zednických prací, samostatnost, spolehlivost Možno pracovat i na zkrácený úvazek. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: Tomáš Soukup 604834163, ...
PEŠKE - FEJFAR sanace a rekonstrukce s.r.o. Kroučová, Inzerováno před 3 dny