Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

  • Lovosice

Pracovní místo ( Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Minimálně maturitní zkoušku
- Mzda 90 Kč/hod. pouze ve zkušební době, po zapracování nárůst na 100 Kč/hod.
- 2 směnný provoz s 12 hodinovými směnami formou krátkého/dlouhého týdne
- Komunikativní znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou,
- Reprezentativní vystupování, zodpovědný přístup, ochota učit se novým věcem
- Praxe v oboru výhodou
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky (po - pá 8:00 - 15:00 hod.) nebo osobně Po-Pá od 8.00 - 15.00 hod. s písemným životopisem s sebou!
Volné místo recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních pro lokalitu Lovosice.