ŘIDIČ/-KA MEZINÁRODNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVY (ŘP sk. C)

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ŘIDIČ/-KA MEZINÁRODNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVY (ŘP sk. C) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ŘIDIČ/-KA MEZINÁRODNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVY (ŘP sk. C), sólo 15 t, většinou Německo
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, po uplynutí zkušební doby možnost náborového příspěvku ve výši 20 tis. Kč, výjezd pondělí až pátek, víkendy volné
- Požadujeme: ŘP sk. C, příjemné vystupování a komunikace mezi sebou
- Nabízíme: velká kabina v celku, autolednice, GPS, služební tel, klima, 2lůžka v kabině za sedadly, servisované vozidlo, asistenční služby pro případ poruchy vozidla, cestovní připojištění do zahraničí zdarma, vše za vás řeší školení dispečeři . Nabízíme jistotu, zázemí/prima kolektiv, jistotu v zasílání mzdy vždy ve stejný den a na bankovní účet, své servisní zázemí a parkoviště pro osobní automobily, možnost růstu a profinancování sk.D na naší autobusovou dopravu, případně zájmu nabízíme oddlužnění od exekucí tzv.osobní bankrot, po zkušební době náborový příspěvek 20 000 Kč, poskytujeme firemní půjčky, pojištění úrazu při výkonu práce, parkování i servisní zázemí pro soukromá vozidla
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Hybler Radek, tel.: 733 322 668, 537 021 235 nebo e-mailem: mkd@euvikendy.cz
Volné místo řidič/-ka mezinárodní nákladní dopravy (řp sk. c) pro lokalitu Hradec Králové.