Technický pracovník - dispečer

  • Brno

Pracovní místo ( Technický pracovník - dispečer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Motivační dopisy a životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: trckova@cssbrno.cz,
Výběrové řízení: Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení. Termín výběrového řízení sdělíme na Vámi uvedený kontakt.
Zasláním materiálu o své osobě zájemce souhlasí s uchováním a zpracováním svých osobních údajů uvedených v životopise po dobu pořádání daného výběrového řízení. Poté budou materiály skartovány
Nabízíme:
práci na HPP
dobré finanční ohodnocení, příspěvek na stravování (stravenky)
potřebné proškolení a kurzy zajistí organizace

Očekáváme:
minimální vzdělání ukončené maturitou
trestní bezúhonnost
zdravotní způsobilost
zodpovědnost, spolehlivost
schopnost samostatného rozhodování a rychlého jednání v krizových situacích
odolnost vůči stresu, emoční vyzrálost, vysoký stupeň empatie a komunikační dovednosti
pokročilá znalost práce na PC, řidič. průkaz skupiny B
Charakteristika pozice: Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na pozici technického pracovníka - dispečera pro středisko Tísňového volání. Jde o systém hlasové a elektronické komunikace pro cílovou skupinu osob vystavených stálému vysokému ohrožení zdraví nebo života.
Výkon práce je v dopoledních i v odpoledních směnách (6.00 - 14.00 hod, 14.00 - 22.00 hod.).
Volné místo technický pracovník - dispečer pro lokalitu Brno.