Samostatná mzdová účetní a personalistka

  • Brno

Pracovní místo ( Samostatná mzdová účetní a personalistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedenou emailovou adresu. Bližší informace při osobním setkání.
Požadované dovednosti:
- práce na PC (MS Word, Excel)
- práce se mzdovým programem VEMA (výhodou)
- orientace v zákoníku práce a souvisejících předpisech
- zkušenost se zpracováváním mezd a související administrativy
- praxe v oblasti personální a mzdové agendy
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, analytické myšlení
Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice).
Jedná se o kompletní vedení mzdové a personální agendy v Domově pro seniory Kociánka v objemu cca 250 zaměstnanců. Nabízíme časovou flexibilitu, velmi dobré platové podmínky, výborné pracovní prostředí, obědy zdarma, služební telefon atd. Stabilní práce v městské organizaci.
Volné místo samostatná mzdová účetní a personalistka pro lokalitu Brno.