MISTR STAVEBNÍ VÝROBY

Pracovní místo ( MISTR STAVEBNÍ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
*KO: Světlíková Zuzana, tel.: 553 672 220, e-mail: spravniatdk1.cz
ODBORNÉ DOVEDNOSTI:
vedení stavby, koordinace a kontrola práce jemu podřízeným pracovníků, příprava pracoviště pro realizaci staveb, příprava materiálu pro realizaci stavby včetně objednávek, zodpovědnost za stavbu, komunikace s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Stavebnictví a reality

Další volná místa

Mistr svařovny Pracoviště: Brníčko č.p. 1564, Uničov. Nástup možný ihned. Požadujeme: - středoškolské vzdělání technického směru s maturitou, - řidičský průkaz skupiny B - flexibilitu, operativnost, schopnost řídit lidi a samostatnost - vysoké pracovní ...
Industrial Machine Service s.r.o. Uničov, Inzerováno včera

MISTR VÝROBY Nástup možný ihned. Mzda 35000Kč + odměny. Řidičský průkaz sk. B Volné místo mistr výroby pro lokalitu Darkovice.
SUBLAND-TECH s.r.o. Darkovice, Inzerováno včera

MISTR STAVEBNÍ VÝROBY *KO: Zahradníčková Andrea, v případě zájmu zašlete životopis na e-mail: spravni@dk1.cz ODBORNÉ DOVEDNOSTI: vedení stavby, koordinace a kontrola práce jemu podřízeným pracovníků, příprava pracoviště pro realizaci staveb, příprava materiálu pro ...
Ing. Daniel Kozel Kravaře, Inzerováno včera