MISTR ZÁMEČNÍKŮ

  • Kravaře

Pracovní místo ( MISTR ZÁMEČNÍKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Kubínová Zuzana, tel.: 553 672 220, e-mail: spravni@dk1.cz
ODBORNÉ DOVEDNOSTI:
organizace výroby pro 2 zámečníky ve vlastních dobře vybavených prostorech, technické řešení jednoduchých stavebních konstrukcí ve spolupráci s vlastními projektanty, výpočet spotřeby a příprava materiálu, dojednávání podrobnosti zakázek, oceňování a nákup materiálu, vedení stavby, zodpovědnost za stavbu
OSOBNOSTNÍ POŽADAVKY:
technický typ, čtení výkresové dokumentace, vztah ke kovu, možnost využití vlastních nápadů, profesní růst, komunikační a organizační schopnosti, pružnost v myšlení a jednání, zdravý rozum, zodpovědný přístup k práci a životu, samostatnost, flexibilita.
NABÍZÍME: stálý pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení (mzda je dle zkušeností a praxe), práci v prosperující firmě, práci v mladém kolektivu, možnost profesního růstu, firemní výhody
VYRÁBÍME: ocelové konstrukce pro stavby menšího rozsahu, mobiliáře, oplocení, brány, pergoly, přístřešky, drobné kovové výrobky, různorodá práce.
Volné místo mistr zámečníků pro lokalitu Kravaře.