VEDOUCÍ DOPRAVY

  • Kravaře

Pracovní místo ( VEDOUCÍ DOPRAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Kubínová Zuzana, tel.: 553 672 220, e-mail: spravni@dk1.cz
ODBORNÉ DOVEDNOSTI:
organizace práce pro nákladní dopravu a mechanizaci, hlídání termínů STK, servisních prohlídek a jejich zajištění, zajišťování oprav vozidel a mechanizace, vyhodnocování přepravních a provozních výkonů, zpracování cenových nabídek v silniční dopravě, orientace v předpisech a podkladech pro zajišťování a provozování silničních dopravních prostředku, vyplňování a vedení příslušné dokumentace, znalost a orientace v programu Autoplan, SPZ 2017 je výhodou
OSOBNOSTNÍ POŽADAVKY:
praxe poslední 2 roky v oboru, velmi dobrá schopnost jednat s lidmi, organizační schopnosti, technické a praktické myšlení, schopnost samostatného rozhodování, zdravý rozum, flexibilita, znalost práce na PC, odpovědnost, spolehlivost, sebekontrola.
NABÍZÍME: stálý pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení (mzda je dle zkušeností a praxe), práci v prosperující firmě,možnost profesního růstu, firemní výhody
Volné místo vedoucí dopravy pro lokalitu Kravaře.