Pracovník oddělení osiv a výkupu zemědělské produkce

  • Staré Město

Pracovní místo ( Pracovník oddělení osiv a výkupu zemědělské produkce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- obchod s osivy
- jednání se zemědělci ohledně osiv, osevních postupů apod.
- organizace nákupu osiv od zemědělců
- komunikace a obchod se zahraničními partnery
- administrativní práce spojené s výše uvedenými činnostmi

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ zemědělského směru, nejlépe agronom, nebo odpovídající praxe
- znalost AJ je velikou výhodou
- ŘP sk. B
- organizační schopnosti

Nabízíme :
- odpovídající finanční ohodnocení(uvedená výše mzdy je orientační a bude předmětem výběrového řízení)
- škálu firemních benefitů a slevu na firemní produkty

Váš životopis zašlete, prosím, na e-mail personalni@probio.cz
Volné místo pracovník oddělení osiv a výkupu zemědělské produkce pro lokalitu Staré Město.