Dělník/ce v expedici výrobků - pekárenská výroba

  • Velká Hleďsebe

Pracovní místo ( Dělník/ce v expedici výrobků - pekárenská výroba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: pekárna Klimentov, Klimentov 135, Velká Hleďsebe. Pracovní poměr na dobu určitou (7 měsíců) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné pro zájemce z Mariánských Lázní, Plané a Velké Hleďsebi a okolí. Pracovní doba: střídání (po týdnu) noční směny (21:00-5:00 h) a odpolední směny (13:00-21:00 h), v případě 1 směny pouze noční směna (21:00-5:00 h). Požadujeme: organizační schopnosti, základní znalost práce na PC. Nabízíme: zájemcům bude poskytnut náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč, zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolená navíc. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo dělník/ce v expedici výrobků - pekárenská výroba pro lokalitu Velká Hleďsebe.