PHP/MySQL programátor

  • Sadov

Pracovní místo ( PHP/MySQL programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Karásková Dagmar, tel.: 775228788, e-mail: dagmar.karaskova@kokiskashop.cz

Nabízíme práci ve velice atraktivním prostředí internetového obchodu. Na českém trhu se již pohybujeme devátým rokem. Můžeme nabídnout velice zajímavou práci a především kariérní růst - Vaše pozice záleží čistě na Vás - Vašem nadšení a chutí zapojit se do firmy nejen jako pouhý zaměstnanec.

V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici programátora.

Náplň práce
- vývoj a vylepšení stávajícího systému pro e-shop
- řešení vzniklých problémů během provozu
Nabízíme
- práce na dlouhodobém a stále rostoucím projektu
- přátelský kolektiv
- zajímavé finanční ohodnocení
- získání/prohloubení zkušenosti v oblasti e-Commerce
- částečný home office možný
Požadujeme
- ochotu se zorientovat v již napsaném objektovém kódu
- znalost PHP, MySQL
- smysl pro optimalizaci a přehlednost
- výhodou JavaScript, zkušenost práce s repozitářem, angličtina
- komunikace a týmová práce
Volné místo php/mysql programátor pro lokalitu Sadov.