SEŘIZOVAČ CNC obráběcích strojů

  • Liberec

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ CNC obráběcích strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- komplexní obsluha CNC obráběcích strojů
- technická příprava výroby, nastavení stroje pro sériovou výrobu, práce s upínacími přípravky
- základní měření výrobku na 3D stroji
- vedení výrobní buňky v nepřítomnosti vedoucího pracovníka, tvorba pracovních postupů
Požadujeme:
- technické vzdělání, znalost CNC programovaní a ISO kódu
- znalost čtení ve strojírenské výkresové dokumentaci
- práce na PC v MS Excel, praxe v oboru výhodou
- znalost práce v systému řízení kvality dle normy ISO 9001:2008 výhodou
- pracovitost a spolehlivost, fyzická zdatnost, průkaz VZV výhodou
- ŘP sk. B
Nabízíme:
- zázemí rychle se rozvíjející české firmy
- měsíční výkonnostní odměnu
- flexi pasy
- možnost dalšího profesního růstu
- pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování lze změnit na dobu neurčitou
- firemní teambuilding
- za odpracované roky dovolená navíc
- nástup co nejdříve, dle dohody
Volné místo seřizovač cnc obráběcích strojů pro lokalitu Liberec.