samostatný/á referent/ka nákupu

  • Chrást

Pracovní místo ( samostatný/á referent/ka nákupu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce : zpracování agendy spojené s nákupem materiálu a ND pro výrobu a montáž kompresorů, vytváření objednávek, nákup materiálu, evidence objednávek a nákupu, jejich vyhodnocování, vyhledávání a výběr nových dodavatelů, sledování cen na trhu, komunikace, vyjednávání a nastavování podmínek.

Požadujeme : dobrá AJ/NJ, práce na PC-MS Office, výpis z rejstříku trestů, pečlivost, samostatnost, systematičnost, snahu a ochotu učit se novým věcem, praxe na pozici nákupčího výhodou, spolehlivost, zodpovědnost

Místo výkonu práce : Chrást, plat 18-25.000-Kč

Nabízíme : smysluplnou práci ve stabilní společnosti se silným zázemím, příjemný pracovní kolektiv, příspěvek na stravování

Kontakt v přápadě zájmu: korbelikova@atmos-chrast.cz
Volné místo samostatný/á referent/ka nákupu pro lokalitu Chrást.