Operátor / operátorka výroby v LEGU

  • Kladno

Pracovní místo ( Operátor / operátorka výroby v LEGU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
čistý trestní rejstřík, manuální zručnost, fyzická zdatnost, dobrý zrak, spolehlivost, pečlivost.
Náplň práce:
obsluha výrobních linek, kontrola, třídění plastových komponentů, finální balení do krabic.
Třísměnný provoz (Ranní 7 - 15, Odpolední 15 - 23, Noční 23 - 7)
Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti na HPP, motivační bonusy dle výkonu, zajištěné ubytování v místě výkonu práce, 5 týdnů dovolené, fitness zdarma, závodní stravování v ceně 14,- Kč.
Možnost vyplácení záloh po odpracovaném týdnu.
Volné místo operátor / operátorka výroby v legu pro lokalitu Kladno.