Obsluha CNC - horizontální fréza

  • Olbramovice

Pracovní místo ( Obsluha CNC - horizontální fréza ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Tomice II
Samozřejmostí jsou odpolední příplatky. Nabízíme také příplatky za svátky a víkendové příplatky- práce o víkendu je na zvážení zaměstnance.Nápň práce: seřízení stroje, nástrojů, upínání obrobků, vstupní/výstupní kontrola obrobků, manipulace s materiálem. Pro denní směnu je možné stravovat se v nedaleké jídelně.Nabízíme zaměstnání ve stabilní firmě v přátelském kolektivu, možnost osobního ohodnocení a profesního růstu. Požadujeme: zodpovědný přístup k práci. Stravenky, příspěvek na penzijní či životní pojištění, různé firemní akce.
Volné místo obsluha cnc - horizontální fréza pro lokalitu Olbramovice.