ODBORNÝ/-Á REFERENT/-KA - ASISTENT/-KA ŘEDITELE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ODBORNÝ/-Á REFERENT/-KA - ASISTENT/-KA ŘEDITELE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou do 30 9. 2019 s možností prodloužení, jednosměnný provoz
- Náplň práce: Administrativní a asistentské práce, ale i samostatné úkoly v oblasti kvality a logistiky, zpracování hlášení a statistik, zápisy z porad, komunikace v rámci společnosti, ale i s úřady a obchodními partnery.
- Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitou, výbornou znalost práce s MS Office především Excel; AJ a řp. sk. B výhodou
- Nabízíme: stravenky á 100,- Kč, dovolená navíc, možnost nákupu zboží se slevou, kurzy AJ
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: personalista@pharmos.cz
Volné místo odborný/-á referent/-ka - asistent/-ka ředitele pro lokalitu Hradec Králové.