ÚDRŽBÁŘ - ZÁMEČNÍK

  • Hejnice

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ - ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?
- Opravy strojních zařízení
- Příprava náhradních dílů
- Servis a údržba zařízení a budov
- Zámečnické práce (sváření, pokrytí požadavků z výroby, úprava pracovišť)

Co od Vás očekáváme?
- Ukončené SOU technického směru (strojní zámečník, soustružník, opravář zemědělských strojů apod.)
- Praxi na pozici strojní zámečník, montér, strojní mechanik, nástrojař příp. jiný příbuzný technický obor
- Svářečský průkaz nebo předpoklad k jeho získání
- Orientaci ve výkresové dokumentaci
- Manuální zručnost a technické myšlení

Co Vám nabízíme?
- Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- Zcela bezpečné, čisté a světlé pracovní prostředí
- Až 5 dní dovolené navíc
- Firemní stravování a příspěvek na dopravu
- A další zaměstnanecké výhody (firemní akce a volnočasové aktivity, bezplatná výuka německého jazyka atd.)
Volné místo údržbář - zámečník pro lokalitu Hejnice.