Specialista/ka - CAE Analýzy

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Specialista/ka - CAE Analýzy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště - Praha - Brno - KM - Zlín
- Náplň práce: Specialista/ka - CAE Analýzy pro návrh vstřikovacích forem, CAD technik pro návrh a prodej specializovaného řešení pro výrobu vstřikovacích forem, spolupráce s technology a výrobou, asistence na stávajících projektech, návrh technických řešení, aktivní spolupráce s kolegy napříč celou firmou
- Požadavky: vysokoškolské vzdělání strojírenského směru, praxe podmínkou, pasivní znalost angličtiny, řidičské oprávnění skupiny B
- Nabízíme: služební automobil, tel. notebook, stravenky, kariérní růst, výkonové bonusy
- Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.
Volné místo specialista/ka - cae analýzy pro lokalitu Kroměříž.