Pokladní - prodavač/ka

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Pokladní - prodavač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA
Nástup možný ihned.
Požadujeme: Administrativní a ekonomické znalosti, Pokladna - základy.
Náplň práce: obsluha a poradenství zákazníkům, práce na pokladně, příjem zboží a jeho prezentace, přecenění a přesuny zboží, účast na inventuře, průběžné doplňování zboží ze skladu, odpovědnost za pořádek a čistotu na prodejně, její celkový vzhled, prevence proti krádežím, obsluha a poradenství zákazníkům.
Nabízíme: práce v rozvíjející se společnosti - možnost kariérního postupu, dvousložkový plat (fix prémie), slevy na zaměstnanecké nákupy, propracovaný systém zaškolení a interního vzdělávání, flexibilní pracovní doba, stravenky v nadstandardní hodnotě.
První kontakt: životopisy zasílejte e-mailem: pvalaskova@pepco.eu
ov. 16.8.
Volné místo pokladní - prodavač/ka pro lokalitu Valašské Meziříčí.