Vedoucí pracovník administrativně mzdového oddělení - OZP výhodou

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí pracovník administrativně mzdového oddělení - OZP výhodou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme moderní, ale tak trochu jiní. Většinu našich zaměstnanců tvoří osoby se zdravotním postižením, dlouhodobě nezaměstnaní, nebo sociálně ohrožení. 80% zisku reinvestujeme zpět do našich zaměstnanců a do rozvoje společnosti. Aktuálně přijmeme do naší firmy zaměstnance na pozici Vedoucí pracovník administrativně mzdového oddělení
K výkonu práce na této pozici je nutná znalost účetnictví, mzdového účetnictví a Zákoníku práce.
Výhodou - zkušenosti se zpracováním dotací pro OZP
- Zkušenosti s prací v sociální firmě
- Praxe ve vedoucí pozici, koordinace týmu
- Všeobecný přehled, komunikativnost, odolnost vůči stresu
Nabízíme: stravenky, masáže, osobní ohodnocení, v případě nutnosti home office
Pracovní úvazek plný nebo zkrácený 30 - 40 hodin týdně
Volné místo vedoucí pracovník administrativně mzdového oddělení - ozp výhodou pro lokalitu Brno.