DOLÁK s.r.o.

diagnostik

Odeslat

Pracovní náplň
Zasílejte životopis na e-mail: LD@dolak.cz
Pracovní činnost: Vaší pracovní náplní bude především diagnostika poruch. Vhodné také pro absolventy adekvátní školy s diagnostickou průpravou. Praxe v oboru je samozřejmě výhodou
Požadujeme: V naší rodinné firmě požadujeme spolehlivost na jedince i celý tým, pracovní nasazení a cit pro zodpovědnost ke své práci. Důležitý je samozřejmě i řidičský průkaz sk. B a ochotu učit se novým věcem a pracovním postupům, jelikož se stále posouváme vpřed.
Nabízíme: Za dobře odvedenou práci na pozici automechanika nabízíme férové finanční ohodnocení (26.000,- - 37.500,- po absolvování školení a dosažení certifikátů), práci v mladém a dynamickém kolektivu a také spolehlivé zázemí nadnárodní společnosti TOYOTA včetně všech potřebných školení.
Zaměstnanecké výhody: stravenky (100Kč) hrazené zaměstnavatelem
Volné místo diagnostik pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: diagnostik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: DOLÁK s.r.o.
Ulice: Podnikatelská 1237
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Luboš Dolák
E-mail: LD@dolak.cz
Telefon: +420 721 637 040

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DOLÁK s.r.o.