František Jelínek

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
Kuchař/ka
Požadujeme: praxi v oboru, spolehlivost, flexibilitu, aktivní přístup k práci, auto k vlastní dopravě výhodou
Nabízíme: dobré platové podmínky, práci na HPP, možnost přespání během pracovních směn, firemní bonusy: týden dovolené navíc, příspěvek na sportovní aktivity, vouchery do hotelového wellness, personální stravu.
Jedná se novou moderní kuchyni, která nabízí prostor pro kreativitu a dostatek času pro poctivou a kvalitní práci.
To stejné poskytuje i pracovní pozice pro číšníka anebo servírku. Krásná a útulná restaurace s kvalitní kávou a dobrým vínem. Dbáme na perfektní servis a péči o zákazníka.
Hotel je vzdálený 8 km od Jablonce nad Nisou
10km od Liberce.
Nástup možný ihned
Bližší informace na tel. čísle: 731411862
Své životopisy můžete zasílat na adresu: premier@jizerskehotely.cz
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Janov nad Nisou.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: František Jelínek
Ulice: 5
Město: Janov nad Nisou
PSČ: 468 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anna Jelínková
E-mail: premier@jizerskehotely.cz
Telefon: +420 731 411 862

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: František Jelínek