Aktivizační pracovník

  • Vrbno pod Pradědem

Pracovní místo ( Aktivizační pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI – AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK
• místo výkonu práce: Domov pro seniory Vrbno, p. o. , Mnichov 262, 793 26
Vrbno pod Pradědem.
• úvazek: 1,0
• platové zařazení: 6. – 7. platová třída (od 15390,- Kč až 25100,-Kč) + zákonné
příplatky
Požadavky
• dosažení věku 18 let
• minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou
• bezúhonnost
• schopnost empatie a komunikace s uživateli
• schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, tvořivost,
kreativita
• průběžné vzdělávání, kurz
• práce na PC
Charakteristika vykonávané práce:
• zabezpečuje aktivizační činnosti v zařízení směřující k rozvíjení osobnosti, zájmů,
znalostí, tvořivých schopností uživatelů (nácvik motorických, psychických a
sociálních schopností a dovedností uživatelů, provádění volnočasových aktivit)
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• zabezpečení socioterapeutických činností
• organizuje informační besedy, tematické přednášky, čtení knih, soutěže,
hudební představení, podílí se na pilotních projektech organizace, výlety a
příležitostní akce pro uživatele sociálních služeb apod.
• řádné vedení záznamů o pracovní činnosti
Písemná přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
• jméno, příjmení uchazeče, telefonní kontakt
• datum a místo narození uchazeče
• státní příslušnost uchazeče
• místo trvalého pobytu uchazeče
• datum a podpis uchazeče
K přihlášce je nutno doložit tyto doklady:
• strukturovaný životopis
• výpis z evidence Rejstříku trestu ne starší 3 měsíce,
• ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
• motivační dopis
• souhlas se zpracováním o