ZVUKAŘ/KA

  • Písek

Pracovní místo ( ZVUKAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CKMP hledá zvukaře/ku
Hlavní náplň práce:
- Zajišťování ozvučení kulturních a společenských akcí
- Sledování technického a provozního stavu audivizuální techniky CKMP
- Koordinace IT a další technické práce

Požadavky:
- Vzdělání technického směru

- Praxe se zvučením a osvětlením hudebních skupin
- Vyhláška č. 50/1978 Sb.
- Zkušenosti s vedením kolektivu výhodu
- Odpovědný a flexibilní přístup
- Řidičský průkaz sk. B

Finanční podmínky:
9. platová třída ((18.000-24.000 Kč) + možnost osobního ohodnocení + odměny
Pracovní doba: 1 směna dohodou - plný úvazek

Své nabídky (životopis + motivační dopis) zasílejte na pisek@centrumkultury.cz nebo osobně doručte po
předchozí telefonické domluvě (tel. 382 734 721, 603 913 307) na adresu Centrum kultury města Písek,
nábřeží 1. máje č.p. 1605, 39701 Písek.
Volné místo zvukař/ka pro lokalitu Písek.