HLAVNÍ ÚČETNÍ

  • Mikulov

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

20.4.2018/ Ovládáte účetnictví, baví Vás to! Zašlete svůj životopis na drchalova@bprinting.eu, tel. 731 446 088 (od 8-15hod) Dagmar Drchalová.
HLAVNÍ NÁPLNÍ PRÁCE: supervize nad celým účetnictvím - zodpovědnosti za kompletní zpracování účetnictví společnosti, včetně závěrkových operací, připravovat podklady k přiznání DPH, KH, SH, silniční daň atd., zpracování statistických výkazů, vedení a zpracování mzdové agendy, podklady pro měsíční/kvartální reporting finančních výsledků společnosti, spolupráce a ekonomickým manažerem, daňovými poradci, právníky, auditory, podílet se na účetním auditu společnosti. POŽADUJEME: vzdělání SŠ/VŠ ekonomického směru, praxi v oboru min. 5 let, kompletní znalost účetnictví, systém Helios výhodou, orientace v daňové problematice (zejména DPH), schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, pečlivost, důslednost. NABÍZÍME: zajímavou a různorodou práci, zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dotované obědy/stravenky, služební mobilní telefon a notebook, bonusy/prémie, manažerský motivační program, flexibilní začátek a konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní akce
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Mikulov.