Kontroloři kvality

  • Rumburk

Pracovní místo ( Kontroloři kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. - Rumburk
408 01 Rumburk

Požadujeme:
- zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
- dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)
- zkušenosti s kontrolou kvality výhodou (ne podmínkou)
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu tak třísměném provozu

Náplň práce:
- vizuální kontrola automobilových komponentů
- oprava poškozených dílů
-manipulace se zkontrolovaným materiálem
- vytváření reportů

Nabízíme:
- náborový příspěvek 9000 Kč
- příplatky dle zákoníku práce
- možnost kariérního růstu (teamleder, koordinátor)
- zajímavé finanční ohodnocení
- dlouhodobou spolupráci
- práci na HPP, ale i na DPČ a IČ
- ozázemí stabilní společnosti
- vzdělávání v oblasti kontroly kvality
- nástup dle dohody(možnost ihned)
V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: nabor@exactsystems.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte PRÁCE RUMBURK. Nechodit na pracoviště osobně.
Případný kontakt telefonický PO - PÁ od 8:00 - 16:00
Volné místo kontroloři kvality pro lokalitu Rumburk.