Prodavač/Prodavačka

Pracovní místo ( Prodavač/Prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Volné pracovní místo na prodejně Novák Maso-Uzeniny v prostorách Penny Marketu,
Lázně, firemní oblečení, poukázky na prací prostředek, zvýhodněný tarif O2, slevové poukázky na odběr zboží, stravenky
Kontakt: telefonicky - 7:00 - 18:00, osobně.
Volné místo prodavač/prodavačka pro lokalitu Tábor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODAVAČ/KA MASA, UZENIN A LAHŮDEK Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Praxe v oboru výhodou znalost oboru výhodou. Pracovní doba: 2 směny /5.30 - 18.30/ + stříd. So 6.30-13.00 hod. Hrubá měsíční mzda od 19.000,- Kč. Znalost masa, popř. praxe v oboru ...
M - Lobys s.r.o. Písek, Inzerováno včera

PRODAVAČ/KA CÍRKEVNÍCH POTŘEB Práce na dotykové pokladně, pozitivní komunikace s lidmi, pozitivní vztah k církvi, vybalování a vykládání zboží do regálu, spolehlivost, samostatnost, důslednost, poctivost, ochota, zkušenosti s prodejem, čistý trestní rejstřík, čátečná znalost s ...
Miroslava Bastlová České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

skladník - prodavač Možnost i DPČ. Hledáme sympatického komunikativního a pracovitého kolegu, který má pozitivní vztah k oboru prodeje zahrádkářských a chovatelských potřeb. Pracovník bude přijímat a vydávat zboží ze skladu, případně jej rozvážet dodávkovým ...
Ing. Josef Matějíček Tábor, Inzerováno před 2 dny