Pracovník/pracovnice pro zámečnickou výrobu

  • Rohoznice

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice pro zámečnickou výrobu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rohoznice 102, Lázně Bohdaneč.
Náplň práce a zodpovědnost:
- práce spojená s výrobou hliníkových oken, dveří a jiných konstrukcí
- lehká zámečnická výroba
- zpracování profilů pro výrobu
- obsluha strojů
- kontrola vyrobených částí
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání, střední odborné vzdělání (vyučen)
- zámečnické, strojní vzdělání, popř. praxe v oboru
- řidičský průkaz sk. B
Osobní předpoklady a dovednosti:
- praxe ve výrobním provozu výhodou
- manuální zručnost
- ochota učit se novým věcem
- znalost technických výkresů (základní)
- flexibilita, práce v týmu
- pečlivost, svědomitost
Nabízíme:
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- odpovídající finanční ohodnocení
- odpovědnou práci v zavedeném týmu pracovníků stabilní společnosti
- čisté pracovní prostředí a technickou vybavenost
První kontakt telefonicky (PO - PÁ 8:00 - 16:00) nebo e-mailem.
Volné místo pracovník/pracovnice pro zámečnickou výrobu pro lokalitu Rohoznice.