Obsluha nářezového centra

  • Vranovice

Pracovní místo ( Obsluha nářezového centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky (Po-Pá od 7:00 do 15:30 hod.) nebo emailem.

MÁTE ŠIKOVNÉ RUCE A CHCETE STÁLOU PRÁCI?
Zavedená rodinná nábytkářská firma s 28 letou historií na trhu rozšiřuje svůj pracovní tým.
,,Jestliže neumíš, naučíme, jestliže nemůžeš, pomůžeme ti, jestliže nechceš, nepotřebujeme tě.
Popis práce:
Kontrola nařezaných dílů
Sériová výroba nábytku
Práce na moderních technologiích v moderním novém provozu

Požadujeme:
- znalost práce na PC
- odborné vyučení bez maturity
- praxe v oboru výhodou, ale není nutná, umíme absolventy zaučit
- manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- zodpovědnost a aktivní přístup
Nabízíme:
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr v moderním novém provozu.
Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
Ohodnocení v závislosti na množství a kvalitě odvedené práce.
Možnost osobního růstu.

Zaměstnanecké benefity:
Stravenky/příspěvek na stravování
Závodní stravování
Zajištěný pitný režim
Bonusy/prémie
Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky/služby
Věrnostní benefity
Provize z prodeje
Firemní akce
Možnost si nadpracovat hodiny
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti a práci v mladém kolektivu

Místo výkonu práce: Lipová 692, Vranovice 691 25
Volné místo obsluha nářezového centra pro lokalitu Vranovice.