STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE (služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení st

  • Liberec

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE (služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení st ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zákonné a další požadavky:
- minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
- zdravotní, osobností a fyzickou způsobilost k výkonu služby
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- tarifní třída 2. - od 22.300,- Kč (po základní odborné přípravě 3.TT od 23.900,- Kč)
- zvýhodněné stravování (zajištěno ve vazební věznici)
- příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb na kulturní a sportovní využití, apod.
Místo služebního působiště: Místní jednotka JS Liberec
Předpokládaný termín nástupu na služební místo: 1. 6. 2018
Náležitosti písemné přihlášky:
- strukturovaný životopis
- písemná žádost občana o přijetí do služebního poměru k bezpečnostnímu sboru
- fotokopie dokladů o dosaženém vzdělání
- souhlas se soustřeďováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a to prostřednictvím prohlášení ve znění: Odesláním a doručením strukturovaného profesního životopisu souhlasím, aby Vazební věznice Liberec zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na místo strážný JS
Termín doručení písemné přihlášky k výběrovému řízení: 11. 5. 2018
Přihlášku s požadovanými materiály zašlete na adresu:
Vězeňská služba České republiky, Vazební Věznice Liberec, oddělení personální, Pelhřimovská 3, P. O. Box 400, 460 62 Liberec.
Pokud přihláška nebude obsahovat požadavek na vrácení zaslaných materiálů, budou tyto po ukončení výběrového řízení skartovány.
Obálku označte v levém dolním rohu výběrové řízení - JS LBC.
Volné místo strážný justiční stráže (služební hodnost vrchní referent, hodnos