Obsluha sběrny

  • Hostinné

Pracovní místo ( Obsluha sběrny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBSLUHA SBĚRNY
Hlavní náplň činnosti:
- zajištění obsluhy sběrného dvora
- skladník
- obsluha strojů
Požadavky:
- min. vyučen
- manuální zručnost
- spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
- řidičský průkaz min. sk. B, T
- bezúhonnost (žádný záznam v rejstříku trestů)
Nabízíme:
- zajímavou pozici s velkou osobní odpovědností
- adekvátní zázemí a solidní jednání ze strany zaměstnavatele
- dobré pracovní podmínky
- nástupní plat 16.000 Kč
- osobní ohodnocení cca 4.000 Kč po zapracování
Možný nástup: ihned
Termín podání přihlášek: 04.05.2018 do 11:00 h
Přihláška musí obsahovat údaje uvedené v příloze. K přihlášce připojte prosím:
- strukturovaný životopis
- čestní prohlášení o tom, že v rejstříku trestů nemá uchazeč žádný záznam (výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců je nutno doložit před nástupem do zaměstnání)
- kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (originál nebo úředně ověřenou kopii dokladu o dosaženém vzdělání je nutno doložit před nástupem do zaměstnání)
- souhlas s nakládáním s osobními údaji
Písemné přihlášky spolu s požadovanými dokumenty zasílejte na adresu: Městský úřad Hostinné, Náměstí 69, 543 71 Hostinné. Uzavřenou obálku označte heslem: Výběrové řízení - obsluha.
Bližší informace poskytne Alena Vaňková, Odbor investic a majetku, na tel. 499 404 749 nebo e mailu majetek.odpady@muhostinne.cz
Volné místo obsluha sběrny pro lokalitu Hostinné.