ASISTENT/-KA PEDAGOGA PRO II. STUPEŇ ZŠ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA PEDAGOGA PRO II. STUPEŇ ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/-KA PEDAGOGA PRO II. STUPEŇ ZÁKLADNÍ ŠKOLY
- PP na dobu určitou 1 rok, nástup 1.9.2018
- Požadujeme: min. střední školu s maturitou (buď pedagogického směru, nebo vzdělání doplněno o kurz asistenta pedagoga); výhodou jsou zkušenosti s dětmi s poruchami učení, poruchami pozornosti a poruchami autistického spektra
- Hledáme kreativní kolegy/-ně, kteří jsou otevřeni různým formám práce, jsou nastavení pracovat týmově a společně tvořit vstřícné školní prostředí, které dopovídá mottu Škola pro život - škola plná života. Rádi přivítáme osobnosti se srdcem pro děti, které vnímají, že pracovat s dětmi je určité poslání a jsou ochotni tomu věnovat i svůj čas.
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Své životopisy prosím zasílejte na adresu: zs@sion.cz.
- Více informací o ZŠ Sion na: www.zssion.cz.
Volné místo asistent/-ka pedagoga pro ii. stupeň zš pro lokalitu Hradec Králové.