VŠEOBECNÁ SESTRA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Požadujeme: doložení dokladu o dokončeném studiu - obor všeobecná sestra, platná registrace, doložení dokladu o očkování proti hepatitidě B, zdravotní (potravinářský) průkaz, trestní bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, znalost práce na PC, znalost ošetřovatelské práce a vedení ošetřovatelské dokumentace
Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace, příjemné pracovní prostředí, profesní růst, příspěvky z FKSP, příplatky, zaměstnanecké výhody
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky ve všední dny mezi 8:00-15:00 na čísle 702 124 834, kontaktní osoba: Petrová Martina Mgr., e-mail: mpetrova@ddhk.cz
Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Hradec Králové.